Spectre CSS (2.0.0) - en to vi translation catalogue (20 entries)

en: Home
vi: Nhà

en: Content
vi: Nội dung

en: Go to previous page
vi: Đến trang kế trước

en: Go to next page
vi: Đến trang sau

en: Label
vi: Nhãn

en: Small
vi: Nhỏ

en: Large
vi: Rộng

en: Core
vi: Nhân

en: Header
vi: Tiêu đề

en: Footer
vi: Phần chân

en: Normal
vi: Bình thường

en: Table
vi: Bảng

en: Button
vi: Nút

en: Go to first page
vi: Đến trang đầu tiên

en: Go to last page
vi: Đến trang cuối cùng

en: Primary tabs
vi: Tab chính

en: Secondary tabs
vi: Thẻ phụ

en: Library
vi: Thư viện

en: Highlighted
vi: Nổi bật

en: Previous page
vi: Trang trước
