Spectre CSS (2.0.1) - en to bg translation catalogue (15 entries)

en: Home
bg: Каталог

en: Content
bg: Съдържание

en: Go to previous page
bg: Към предишната страница

en: Go to next page
bg: Към следващата страница

en: Label
bg: Заглавие

en: Small
bg: Малък

en: Large
bg: Голям

en: Core
bg: Ядро

en: Page
bg: Страница

en: Header
bg: Заглавна зона

en: Footer
bg: Под черта

en: Table
bg: Таблица

en: Button
bg: Бутон

en: Go to first page
bg: Към първата страница

en: Go to last page
bg: Към последната страница
