Spectre CSS (2.0.1) - en to eo translation catalogue (14 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Go to previous page
eo: Iru al antaŭa paĝo

en: Go to next page
eo: Iru al proksima paĝo

en: Label
eo: Etikedo.

en: Small
eo: Malgranda

en: Large
eo: Granda

en: Page
eo: Paĝo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: Table
eo: Tabelo

en: Button
eo: Butono

en: Go to first page
eo: Iru al unua paĝo

en: Go to last page
eo: Iru al fina paĝo
