Spectre CSS (2.0.1) - en to ru translation catalogue (34 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Go to previous page
ru: На предыдущую страницу

en: Go to next page
ru: На следующую страницу

en: Label
ru: Метка

en: Small
ru: Маленький

en: Large
ru: Большой

en: Core
ru: Ядро

en: Page
ru: Страница

en: Breadcrumb
ru: Строка навигации

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Normal
ru: Нормальный

en: Table
ru: Таблица

en: Button
ru: Кнопка

en: ‹ Previous
ru: ‹ Предыдущий

en: Next ›
ru: Следующий ›

en: Label style
ru: Стиль ярлыков

en: Next page
ru: Следующая страница

en: Go to first page
ru: На первую страницу

en: Go to last page
ru: На последнюю страницу

en: Button size
ru: Размер кнопки

en: Primary tabs
ru: Главные вкладки

en: Secondary tabs
ru: Дополнительные вкладки

en: Pagination
ru: Нумерация страниц

en: « First
ru: « Первая

en: Last »
ru: Последняя »

en: Library
ru: Библиотека

en: Current page
ru: Текущая страница

en: Highlighted
ru: Подсвеченные

en: Previous page
ru: Предыдущая страница

en: Last page
ru: Последняя страница

en: First page
ru: Первая страница

en: Go to page @key
ru: Перейти на страницу @key
