Spectre CSS (2.0.0) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Go to previous page
eu: Joan aurreko orrira.

en: Go to next page
eu: Joan hurrengo orrira.

en: Label
eu: Etiketa

en: Small
eu: Txikia

en: Large
eu: Handia

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Normal
eu: Arrunta

en: Table
eu: Taula

en: Button
eu: Botoia

en: Go to first page
eu: Joan lehen orrira

en: Go to last page
eu: Joan azken orrira.

en: Primary tabs
eu: Atal primarioak

en: Secondary tabs
eu: Atal sekundarioak

en: Highlighted
eu: Nabarmendua
