Spectre CSS (2.0.0) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Home
is: Heim

en: Content
is: Innihald

en: Go to previous page
is: Far til fyrru síðu

en: Go to next page
is: Far til næstu síðu

en: Small
is: Lítið

en: Large
is: Stórt

en: Core
is: Kjarna

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Footer
is: Síðufótur

en: Table
is: Talva

en: Go to first page
is: Far til fyrstu síðu

en: Go to last page
is: Far til síðstu síðu

en: Primary tabs
is: Fyrstu spjaldur

en: Secondary tabs
is: Næstu spjaldur
