Spectre CSS (2.0.0) - en to gl translation catalogue (22 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Go to previous page
gl: Ir á páxina anterior

en: Go to next page
gl: Ir á seguinte páxina

en: Label
gl: Etiqueta

en: Small
gl: Pequeno

en: Large
gl: Grande

en: Core
gl: Núcleo

en: Breadcrumb
gl: Miga de pan

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Table
gl: Táboa

en: Button
gl: Botón

en: Next page
gl: Páxina Seguinte

en: Go to first page
gl: Ir á primeira páxina

en: Go to last page
gl: Ir á última páxina

en: Button size
gl: Tamaño do botón

en: Primary tabs
gl: Lapelas principais

en: Secondary tabs
gl: Lapelas secundarias

en: Pagination
gl: Paxinación

en: Highlighted
gl: Resaltado

en: Previous page
gl: Páxina anterior
