Spectre CSS (2.0.0) - en to gu translation catalogue (7 entries)

en: Home
gu: મુખ પૃષ્ઠ

en: Content
gu: વિષયાર્થ

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Small
gu: નાનું

en: Large
gu: મોટું

en: Normal
gu: સામાન્ય

en: Table
gu: કોષ્ટક
