Spectre CSS (2.0.0) - en to hu translation catalogue (27 entries)

en: Home
hu: Címlap

en: Content
hu: Tartalom

en: Go to previous page
hu: Ugrás az előző oldalra

en: Go to next page
hu: Ugrás a következő oldalra

en: Label
hu: Címke

en: Small
hu: Kicsi

en: Large
hu: Nagy

en: Core
hu: Alaprendszer

en: Breadcrumb
hu: Morzsa

en: Header
hu: Fejléc

en: Footer
hu: Lábléc

en: Normal
hu: Általános

en: Table
hu: Táblázat

en: Button
hu: Nyomógomb

en: Next page
hu: Következő oldal

en: Go to first page
hu: Ugrás az első oldalra

en: Go to last page
hu: Ugrás az utolsó oldalra

en: Button size
hu: Gomb mérete

en: Primary tabs
hu: Elsődleges fülek

en: Secondary tabs
hu: Másodlagos fülek

en: Pagination
hu: Oldalszámozás

en: Library
hu: Könyvtár

en: Highlighted
hu: Kiemelt

en: Previous page
hu: Előző oldal

en: Icon type
hu: Ikon típus

en: Last page
hu: Utolsó oldal

en: First page
hu: Első oldal
