Spectre CSS (2.0.0) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Go to previous page
hy: Անցնել նախորդ էջին

en: Go to next page
hy: Անցնել հաջորդ էջին

en: Label
hy: Պիտակ

en: Small
hy: Փոքր

en: Large
hy: Մեծ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: Table
hy: Աղյուսակ
