Spectre CSS (2.0.0) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ

en: Table
ps: لښتيال

en: Button
ps: تڼۍ

en: Next page
ps: بله پاڼه

en: Previous page
ps: مخکنۍ پاڼه

en: First page
ps: لومړی پاڼې
