Spectre CSS (2.0.0) - en to te translation catalogue (10 entries)

en: Home
te: ముంగిలి

en: Content
te: సారము

en: Go to previous page
te: క్రితపు పేజీకి వెళ్ళండి

en: Go to next page
te: తర్వాత పేజీకి వెళ్ళండి

en: Label
te: లేబుల్

en: Breadcrumb
te: బ్రెడ్‌క్రంబ్

en: Normal
te: సాధారణ

en: Table
te: పట్టిక

en: Go to first page
te: మొదటి పేజీకి వెళ్ళండి

en: Go to last page
te: చివరి పేజీకి వెళ్ళండి
