Spectre CSS (2.0.0) - en to th translation catalogue (14 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Go to previous page
th: ไปหน้าก่อน

en: Go to next page
th: ไปหน้าถัดไป

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Small
th: เล็ก

en: Large
th: ใหญ่

en: Breadcrumb
th: การแสดงเส้นทาง

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Table
th: ตาราง

en: Go to first page
th: ไปหน้าแรก

en: Go to last page
th: ไปหน้าสุดท้าย

en: Highlighted
th: ไฮไลต์

en: Previous page
th: หน้าก่อนหน้า

en: First page
th: หน้าแรก
