Spectre CSS (2.0.0) - en to tr translation catalogue (24 entries)

en: Home
tr: Ana Sayfa

en: Content
tr: İçerik

en: Go to previous page
tr: Önceki sayfaya git

en: Go to next page
tr: Sonraki sayfaya git

en: Label
tr: Etiket

en: Small
tr: Küçük

en: Large
tr: Büyük

en: Core
tr: Çekirdek

en: Breadcrumb
tr: Sayfa yolu

en: Header
tr: Üst bilgi

en: Footer
tr: Alt bilgi

en: Table
tr: Tablo

en: Button
tr: Düğme

en: Next page
tr: Sonraki sayfa

en: Go to first page
tr: İlk sayfaya git

en: Go to last page
tr: Son sayfaya git

en: Primary tabs
tr: Birincil sekmeler

en: Secondary tabs
tr: İkincil sekmeler

en: Pagination
tr: Sayfalama

en: Library
tr: Kütüphane

en: Highlighted
tr: Vurgulanmış

en: Previous page
tr: Önceki sayfa

en: Last page
tr: Son sayfa

en: First page
tr: İlk sayfa
