SPhoenix AI (1.0.0) - en to af translation catalogue (6 entries)

en: Date
af: Datum

en: Preview
af: Voorskou

en: Default
af: Verstek

en: User
af: Gebruiker

en: Anonymous
af: Anoniem

en: Permissions
af: Regte
