SPhoenix AI (1.0.0) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Status
am: ሁኔታ

en: Date
am: ቀን

en: Preview
am: ቅድመ እይታ

en: Default
am: ነባሪ

en: User
am: ተጠቃሚ

en: Medium
am: መካከለኛ

en: Anonymous
am: ስም አልባ

en: Configure permissions
am: ፈቃዶች ውቀርት

en: Permissions
am: ፈቃዶች
