SPhoenix AI (1.0.0) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: Status
ast: Estáu

en: Date
ast: Data

en: Preview
ast: Entever

en: Default
ast: Predefiníu

en: User
ast: Usuariu

en: Bottom
ast: Abaxo

en: Medium
ast: Mediu

en: Details
ast: Detalles

en: Anonymous
ast: Anónimu

en: Configure permissions
ast: Configurar permisos

en: Permissions
ast: Permisos
