SPhoenix AI (1.0.0) - en to ca translation catalogue (28 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Date
ca: Data

en: Preview
ca: Previsualitza

en: Default
ca: Per defecte

en: Refresh
ca: Refresca

en: User
ca: Usuari

en: Advanced Settings
ca: Paràmetres avançats

en: Bottom
ca: Part inferior

en: Medium
ca: Mitjana

en: Details
ca: Detalls

en: Goal
ca: Objectiu

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Task
ca: Tasca

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Period
ca: Punt

en: Configure permissions
ca: Configura permisos

en: Getting Started
ca: Primers passos

en: Permissions
ca: Permisos

en: Content Type
ca: Tipus de contingut

en: Keyword
ca: Paraula clau

en: About
ca: Detalls

en: Field Name
ca: Nom del camp

en: Last year
ca: Any passat

en: Light
ca: Clar

en: Field Mapping
ca: Associació de camps

en: Minimal
ca: Mínima

en: Dark
ca: Fosc

en: Industry
ca: Indústria
