SPhoenix AI (1.0.0) - en to cs translation catalogue (19 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Date
cs: Datum

en: Preview
cs: Náhled

en: Default
cs: Výchozí

en: Refresh
cs: Obnovení

en: User
cs: Uživatel

en: Advanced Settings
cs: Rozšířené nastavení

en: Bottom
cs: Dole

en: Medium
cs: Střední

en: Details
cs: Detaily

en: Anonymous
cs: Anonym

en: Configure permissions
cs: Nastavit práva

en: Getting Started
cs: Jak začít

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: Content Type
cs: Typ obsahu

en: Keyword
cs: Klíčové slovo

en: About
cs: Popis

en: Last year
cs: Minulý rok

en: Minimal
cs: Minimální
