SPhoenix AI (1.0.0) - en to cy translation catalogue (10 entries)

en: Status
cy: Statws

en: Date
cy: Dyddiad

en: Preview
cy: Rhagolwg

en: Default
cy: Diofyn

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Medium
cy: Canolig

en: Details
cy: Manylion

en: Anonymous
cy: Anhysbys

en: Configure permissions
cy: Ffurfweddu hawliau

en: Permissions
cy: Hawliau
