SPhoenix AI (1.0.0) - en to el translation catalogue (20 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Preview
el: Προεπισκόπηση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Refresh
el: Ανανέωση

en: User
el: Χρήστης

en: Advanced Settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Bottom
el: Πυθμένας

en: Medium
el: Μέσο

en: Details
el: Λεπτομέρειες

en: Anonymous
el: Ανώνυμος

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Period
el: Περίοδος

en: Configure permissions
el: Ρύθμιση αδειών πρόσβασης

en: Getting Started
el: Ξεκινώντας

en: Permissions
el: Άδειες

en: Content Type
el: Τύπος περιεχομένου

en: Keyword
el: Λέξη κλειδί

en: About
el: Περί

en: Minimal
el: Ελάχιστη
