SPhoenix AI (1.0.0) - en to es translation catalogue (32 entries)

en: Status
es: Estado

en: Estimated Cost
es: Costo estimado

en: Date
es: Fecha

en: Preview
es: Vista previa

en: Default
es: Por defecto

en: Refresh
es: Actualizar

en: User
es: Usuario

en: Advanced Settings
es: Configuración avanzada

en: Left side
es: Lado izquierdo

en: Right side
es: Lado derecho

en: Bottom
es: Inferior

en: Medium
es: Medio

en: Details
es: Detalles

en: Goal
es: Objetivo

en: Anonymous
es: Anónimo

en: Task
es: Tarea

en: Features
es: Características

en: Period
es: Período

en: Configure permissions
es: Configurar permisos

en: Getting Started
es: Primeros pasos

en: Permissions
es: Permisos

en: Global Settings
es: Opciones Globales

en: Content Type
es: Tipo de contenido

en: Keyword
es: Clave

en: About
es: Acerca de

en: Field Name
es: Nombre de campo

en: Last year
es: El año pasado

en: Light
es: Fina

en: Title Field
es: Campo título

en: Minimal
es: Mínimo

en: Dark
es: Oscuro

en: Export CSV
es: Exportar CSV
