SPhoenix AI (1.0.0) - en to et translation catalogue (23 entries)

en: Status
et: Olek

en: Estimated Cost
et: Hinnanguline maksumus

en: Date
et: Kuupäev

en: Preview
et: Eelvaade

en: Default
et: Vaikimisi

en: Refresh
et: Värskenda

en: User
et: Kasutaja

en: Advanced Settings
et: Täiendavad seaded

en: Bottom
et: Alumine

en: Medium
et: Keskmine

en: Details
et: Üksikasjad

en: Anonymous
et: Anonüümne

en: Task
et: Ülesanne

en: Features
et: Omadused

en: Period
et: Ajavahemik

en: Configure permissions
et: Ligipääsuõiguste seadistamine

en: Getting Started
et: Alustamine

en: Permissions
et: Õigused

en: Global Settings
et: Kohalikud seaded

en: Keyword
et: Võtmesõna

en: About
et: Programmist

en: Last 30 days
et: Viimased 30 päeva

en: Minimal
et: Minimaalne
