SPhoenix AI (1.0.0) - en to fa translation catalogue (25 entries)

en: Status
fa: وضعیت

en: Date
fa: تاریخ

en: Preview
fa: پیش‌نمایش

en: Default
fa: پیش‌فرض

en: Refresh
fa: تازه‌سازی

en: User
fa: کاربر

en: Advanced Settings
fa: تنظیمات پیشرفته

en: Left side
fa: سمت چپ

en: Right side
fa: سمت راست

en: Bottom
fa: پایین

en: Medium
fa: متوسط

en: Details
fa: جزئیات

en: Goal
fa: هدف

en: Anonymous
fa: ناشناس

en: Task
fa: وظیفه

en: Features
fa: ویژگی‌ها

en: Period
fa: دوره

en: Configure permissions
fa: پیکربندی مجوزها

en: Getting Started
fa: شروع کردن

en: Permissions
fa: مجوزها

en: Content Type
fa: نوع محتوا

en: Keyword
fa: کلید واژه

en: About
fa: درباره

en: Light
fa: روشن

en: Dark
fa: تاریک
