SPhoenix AI (1.0.0) - en to fr translation catalogue (33 entries)

en: Status
fr: État

en: Estimated Cost
fr: Prix estimé

en: Preview
fr: Aperçu

en: Default
fr: Par défaut

en: Refresh
fr: Rafraîchir

en: User
fr: Utilisateur

en: Advanced Settings
fr: Paramètres Avancés

en: Left side
fr: Côté gauche

en: Right side
fr: Côté droit

en: Bottom
fr: Bas

en: Medium
fr: Moyen

en: Details
fr: Détails

en: Goal
fr: Objectif

en: Anonymous
fr: Anonyme

en: Task
fr: Tâche

en: Features
fr: Fonctionnalités

en: Period
fr: Point

en: Configure permissions
fr: Configurer les droits d'accès

en: Getting Started
fr: Bien débuter

en: Permissions
fr: Droits

en: Global Settings
fr: Paramètres globaux

en: Content Type
fr: Type de contenu

en: Keyword
fr: Mot-clé

en: About
fr: À propos

en: Field Name
fr: Nom du champ

en: Last year
fr: Année dernière

en: Light
fr: Léger

en: Last 30 days
fr: 30 derniers jours

en: Field Mapping
fr: Correspondance des champs

en: Export Data
fr: Exporter les données

en: Title Field
fr: Champ Titre

en: Dark
fr: Sombre

en: Industry
fr: Secteur
