SPhoenix AI (1.0.0) - en to hi translation catalogue (17 entries)

en: Status
hi: अवस्था

en: Estimated Cost
hi: अनुमानित लागत

en: Date
hi: तारीख

en: Preview
hi: पूर्वावलोकन

en: Default
hi: डीफॉल्ट

en: Refresh
hi: रिफ्रेश .

en: User
hi: प्रयोक्ता

en: Bottom
hi: तल

en: Medium
hi: माध्यम

en: Details
hi: विस्तृत सूचना

en: Goal
hi: लक्ष्य

en: Anonymous
hi: अज्ञात

en: Task
hi: कार्य

en: Configure permissions
hi: विन्यास अनुमतियाँ

en: Permissions
hi: अनुमतियाँ

en: About
hi: के बारे में

en: Minimal
hi: अल्पतम
