SPhoenix AI (1.0.0) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Date
hr: Datum

en: Preview
hr: Pregled

en: Default
hr: Zadano

en: Refresh
hr: Osvježi

en: User
hr: Korisnik

en: Left side
hr: Ljeva strana

en: Right side
hr: Desna strana

en: Bottom
hr: Dno

en: Medium
hr: Srednji

en: Details
hr: Detalji

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: Features
hr: Značajke

en: Period
hr: Točka

en: Configure permissions
hr: Podesi dopuštenja

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: About
hr: Opis

en: Last 30 days
hr: Zadnjih 30 dana

en: Minimal
hr: Minimalno
