SPhoenix AI (1.0.0) - en to hu translation catalogue (35 entries)

en: Status
hu: Állapot

en: Estimated Cost
hu: Becsült költség

en: Date
hu: Dátum

en: Preview
hu: Előnézet

en: Default
hu: Alapértelmezés

en: Refresh
hu: Frissítés

en: User
hu: Felhasználó

en: Advanced Settings
hu: Haladó beállítások

en: Left side
hu: Bal oldal

en: Right side
hu: Jobb oldal

en: Bottom
hu: Alja

en: Medium
hu: Közepes

en: Details
hu: Részletek

en: Goal
hu: Célkitűzés

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Task
hu: Feladat

en: Features
hu: Jellemzők

en: Period
hu: Pont

en: Configure permissions
hu: Jogosultságok beállítása

en: Getting Started
hu: Kezdeti lépések

en: Permissions
hu: Jogosultságok

en: Global Settings
hu: Általános beállítások

en: Content Type
hu: Tartalomtípus

en: Keyword
hu: Kulcsszó

en: About
hu: Leírás

en: Field Name
hu: Mező neve

en: Last year
hu: Tavaly

en: Light
hu: Világos

en: Last 30 days
hu: Elmúlt 30 nap

en: Content Type Settings
hu: A tartalomtípusok beállításai.

en: Title Field
hu: Cím mező

en: Minimal
hu: Minimális

en: Thumbnail Generation
hu: Bélyegkép létrehozása

en: Dark
hu: Sötét

en: Industry
hu: Iparág
