SPhoenix AI (1.0.0) - en to hy translation catalogue (12 entries)

en: Status
hy: Կարգավիճակ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Preview
hy: Նախադիտում

en: Default
hy: Լռելյայն

en: Refresh
hy: Թարմացում

en: User
hy: Օգտագործող

en: Bottom
hy: Ներքև

en: Details
hy: Մանրամասներ

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Configure permissions
hy: Կարգավորել արտոնություններ

en: Permissions
hy: Արտոնություններ

en: Minimal
hy: Նվազագույն
