SPhoenix AI (1.0.0) - en to id translation catalogue (23 entries)

en: Estimated Cost
id: Perkiraan Biaya

en: Date
id: Tanggal

en: Preview
id: Pratinjau

en: Default
id: Bawaan

en: Refresh
id: Segarkan

en: User
id: Pengguna

en: Left side
id: Sisi Kiri

en: Right side
id: Sisi Kanan

en: Bottom
id: Dasar

en: Medium
id: Sedang

en: Details
id: Rincian

en: Goal
id: Tujuan

en: Anonymous
id: Anonim

en: Task
id: Perintah

en: Features
id: Fitur

en: Period
id: Periode

en: Configure permissions
id: Konfigurasikan izin

en: Getting Started
id: Persiapan

en: Permissions
id: Kewenangan

en: Content Type
id: Tipe Konten

en: Keyword
id: Kata Kunci

en: About
id: Tentang

en: Last year
id: Tahun lalu
