SPhoenix AI (1.0.0) - en to kk translation catalogue (10 entries)

en: Status
kk: Жағдайы

en: Date
kk: Датасы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Default
kk: Стандартты

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Medium
kk: Орташа

en: Details
kk: Мәліметтер

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Configure permissions
kk: Рұқсаттарды теңшелеу

en: Permissions
kk: Құқықтары
