SPhoenix AI (1.0.0) - en to kn translation catalogue (21 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Estimated Cost
kn: ಅಂದಾಜು ಮೌಲ್ಯ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Preview
kn: ಅವಲೋಕನ

en: Default
kn: ಡೀಫಾಲ್ಟ್‍

en: Refresh
kn: ಪುನಶ್ಚೇತನಗೊಳಿಸು

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Advanced Settings
kn: ಸುಧಾರಿತ ಸಂಯೋಜನೆಗಳು

en: Bottom
kn: ಕೆಳ

en: Medium
kn: ಮಧ್ಯಮ

en: Details
kn: ವಿವರಣೆಗಳು

en: Anonymous
kn: ಅನಾಮಧೇಯ

en: Task
kn: ಕಾರ್ಯ

en: Permissions
kn: ಅನುಮತಿಗಳು

en: Global Settings
kn: ಜಾಗತಿಕ ಸಿದ್ಧತೆಗಳು

en: Keyword
kn: ಮುಖ್ಯಪದ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Field Name
kn: ಕ್ಷೇತ್ರದ ಹೆಸರು

en: Light
kn: ತಿಳಿಯಾದ

en: Professional
kn: ವೃತ್ತಿನಿರತ

en: Minimal
kn: ಕನಿಷ್ಠ
