SPhoenix AI (1.0.0) - en to ku translation catalogue (14 entries)

en: Status
ku: ڕەوش

en: Date
ku: ڕێکەوت

en: Preview
ku: پێشبینی

en: Default
ku: بنه‌ڕه‌ت

en: Refresh
ku: نوێکردنەوە

en: User
ku: بەکارهێنەر

en: Bottom
ku: ژێرەوە

en: Medium
ku: مامناوەندی

en: Details
ku: زانیاری زیاتر

en: Anonymous
ku: نەناسراو

en: Configure permissions
ku: ڕێکخستنی ڕێپێدانەکان

en: Permissions
ku: مۆڵەتپیدانەکان

en: About
ku: دەربارە

en: Minimal
ku: کەمترین
