SPhoenix AI (1.0.0) - en to lt translation catalogue (23 entries)

en: Status
lt: Būsena

en: Date
lt: Data

en: Preview
lt: Peržiūrėti

en: Default
lt: Numatytasis

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: User
lt: Narys

en: Left side
lt: Kairė pusė

en: Right side
lt: Dešnė pusė

en: Bottom
lt: Apačia

en: Medium
lt: Vidutinis

en: Details
lt: Išsamiai

en: Goal
lt: Tikslas

en: Anonymous
lt: Svečias

en: Features
lt: Savybės

en: Configure permissions
lt: Konfiguruoti leidimus

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Content Type
lt: Turinio tipas

en: Keyword
lt: Raktažodis

en: About
lt: Apie

en: Last year
lt: Praeitais metais

en: Light
lt: Šviesi

en: Minimal
lt: Minimalus

en: Dark
lt: Tamsiai
