SPhoenix AI (1.0.0) - en to lv translation catalogue (22 entries)

en: Status
lv: Statuss

en: Date
lv: Datums

en: Preview
lv: Priekšskatījums

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: User
lv: Lietotājs

en: Left side
lv: Kreisā puse

en: Right side
lv: Labā puse

en: Bottom
lv: Apakša

en: Medium
lv: Vidējs

en: Details
lv: Sīkāka informācija

en: Goal
lv: Mērķis

en: Anonymous
lv: Viesis

en: Task
lv: Uzdevums

en: Period
lv: Periods

en: Configure permissions
lv: Konfigurēt tiesības

en: Getting Started
lv: Darba Sākšana

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Global Settings
lv: Globālie uzstādījumi

en: Keyword
lv: Atslēgvārds

en: About
lv: Par

en: Minimal
lv: Minimāls
