SPhoenix AI (1.0.0) - en to ml translation catalogue (8 entries)

en: Status
ml: സ്ഥിതി

en: Estimated Cost
ml: കണക്കാക്കിയ ചെലവ്

en: Date
ml: തിയ്യതി

en: Preview
ml: മുന്‍‌കാഴ്ച

en: User
ml: ഉപയോക്താവ്

en: Medium
ml: മാദ്ധ്യമം

en: Details
ml: വിശദാംശങ്ങൾ

en: Anonymous
ml: അഞ്ജാതന്‍
