SPhoenix AI (1.0.0) - en to my translation catalogue (10 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Date
my: ရက်စွဲ

en: Preview
my: အစမ်းကြည့်ရန်

en: User
my: အသုံးပြုသူ

en: Advanced Settings
my: အဆင့်မြင့် ရွေးချယ်ပြုပြင်မှုများ

en: Bottom
my: အောက်ခြေ

en: Medium
my: အလယ်အလတ်

en: Anonymous
my: အမည်မသိသူ(သို့)ဧည့်သည်

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ

en: About
my: အကြောင်း
