SPhoenix AI (1.0.0) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Date
ne: मिति

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Refresh
ne: रिफ्रेश .

en: User
ne: प्रयोगकर्ता

en: Medium
ne: माध्यम

en: Details
ne: विस्तृत

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: Permissions
ne: अनुमति

en: Global Settings
ne: ग्लोबल सेटिङहरू

en: About
ne: बारेमा

en: Minimal
ne: न्यूनतम
