SPhoenix AI (1.0.0) - en to ps translation catalogue (13 entries)

en: Status
ps: حالت

en: Date
ps: نيټه

en: Preview
ps: مخليد

en: Default
ps: تلواله

en: Refresh
ps: تاندول

en: User
ps: غړی

en: Medium
ps: منځنى

en: Details
ps: سپړنې

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Task
ps: دنده

en: Permissions
ps: اجازې

en: Keyword
ps: آرويىونه

en: About
ps: په اړه
