SPhoenix AI (1.0.0) - en to pt translation catalogue (31 entries)

en: Estimated Cost
pt: Preço Estimado

en: Date
pt: Data

en: Preview
pt: Pré-visualizar

en: Default
pt: Padrão

en: Refresh
pt: Atualizar

en: User
pt: Usuário

en: Advanced Settings
pt: Configurações avançadas

en: Left side
pt: Lado esquerdo

en: Right side
pt: Lado direito

en: Bottom
pt: Inferior

en: Medium
pt: Médio

en: Details
pt: Detalhes

en: Goal
pt: Objetivo

en: Anonymous
pt: Anônimo

en: Task
pt: Tarefa

en: Period
pt: Ponto

en: Configure permissions
pt: Configurar permissões

en: Getting Started
pt: Iniciando

en: Permissions
pt: Permissões

en: Global Settings
pt: Configurações globais

en: Content Type
pt: Tipo de conteúdo

en: Keyword
pt: Palavra-chave

en: About
pt: Sobre

en: Last year
pt: Ano passado

en: Last 30 days
pt: Últimos 30 Dias

en: Title Field
pt: Campo de Título

en: Minimal
pt: Mínimo

en: requests
pt: requisições

en: Dark
pt: Escuro

en: Industry
pt: Indústria

en: Last 7 days
pt: Últimos 7 dias
