SPhoenix AI (1.0.0) - en to ro translation catalogue (21 entries)

en: Status
ro: Stare

en: Date
ro: Data

en: Preview
ro: Previzualizare

en: Default
ro: Implicit

en: Refresh
ro: Reîncarcă

en: User
ro: Utilizator

en: Advanced Settings
ro: Setări Avansate

en: Bottom
ro: Partea de jos

en: Medium
ro: Mediu

en: Details
ro: Detalii

en: Anonymous
ro: Anonim

en: Task
ro: Sarcină

en: Features
ro: Caracteristici

en: Configure permissions
ro: Configurare permisiuni

en: Getting Started
ro: Noțiuni de bază

en: Permissions
ro: Permisiuni

en: Content Type
ro: Tipul de Conținut

en: Keyword
ro: Cuvânt cheie

en: About
ro: Despre

en: Last 30 days
ro: Ultimele 30 zile

en: Last 7 days
ro: Ultimele 7 zile
