SPhoenix AI (1.0.0) - en to ru translation catalogue (35 entries)

en: Status
ru: Статус

en: Estimated Cost
ru: Примерная цена

en: Date
ru: Дата

en: Preview
ru: Предпросмотр

en: Default
ru: По умолчанию

en: Refresh
ru: Обновить

en: User
ru: Пользователь

en: Advanced Settings
ru: Расширенные настройки

en: Left side
ru: Левая сторона

en: Right side
ru: Правая сторона

en: Bottom
ru: Снизу

en: Medium
ru: Средний

en: Details
ru: Подробности

en: Goal
ru: Цель

en: Anonymous
ru: Гость

en: Task
ru: Задание

en: Features
ru: Особенности

en: Period
ru: Период

en: Configure permissions
ru: Настройка прав доступа

en: Getting Started
ru: Руководство для начинающих

en: Permissions
ru: Права доступа

en: Global Settings
ru: Глобальные настройки

en: Content Type
ru: Тип материала

en: Keyword
ru: Ключевое слово

en: About
ru: Информация

en: Field Name
ru: Название поля

en: Last year
ru: Последний год

en: Light
ru: Светлая

en: Last 30 days
ru: Последние 30 дней

en: Recent Activity
ru: Недавние действия

en: Title Field
ru: Поле заголовка

en: Minimal
ru: Минимальный

en: No description available
ru: Нет доступного описания

en: Dark
ru: Темный

en: Last 7 days
ru: 7 дней
