SPhoenix AI (1.0.0) - en to si translation catalogue (5 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Estimated Cost
si: තක්සේරු වටිනාකම

en: Date
si: දිනය

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා

en: Permissions
si: අවසර
