SPhoenix AI (1.0.0) - en to sq translation catalogue (11 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: Date
sq: Data

en: Preview
sq: Shikoje

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: User
sq: Përdoruesi

en: Medium
sq: Mesatar

en: Details
sq: Hollësi

en: Anonymous
sq: Anonim

en: Configure permissions
sq: Konfiguro të drejtat

en: Permissions
sq: Të drejta

en: About
sq: Informacione
