SPhoenix AI (1.0.0) - en to ta translation catalogue (19 entries)

en: Status
ta: நிலை

en: Estimated Cost
ta: மதிப்பீடு

en: Date
ta: தேதி

en: Preview
ta: முன்மாதிரி

en: Default
ta: இயல்பான

en: Refresh
ta: புதுப்பி

en: User
ta: பயனர்

en: Bottom
ta: கீழ்

en: Medium
ta: தகுந்த

en: Details
ta: விவரங்கள்

en: Anonymous
ta: பேரிலா

en: Task
ta: செய்பணி

en: Configure permissions
ta: அனுமதிகளை முறைப்படுத்து

en: Getting Started
ta: தொடங்குதல்

en: Permissions
ta: அனுமதிகள்

en: Content Type
ta: உள்ளடக்க வகை

en: Keyword
ta: திறவுச்சொல்

en: About
ta: பற்றி

en: Minimal
ta: குறைந்தது
