SPhoenix AI (1.0.0) - en to te translation catalogue (13 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Estimated Cost
te: అంచనా వెయ్యబడిన ఖర్చు

en: Date
te: తేదీ

en: Preview
te: మునుజూపు

en: Default
te: అప్రమేయం

en: User
te: వాడుకరి

en: Medium
te: మధ్యస్థం

en: Details
te: వివరాలు

en: Anonymous
te: అనామకం

en: Features
te: విశేషాలు

en: Permissions
te: అనుమతులు

en: About
te: గురించి

en: Last year
te: గత సంవత్సరం
