SPhoenix AI (1.0.0) - en to tr translation catalogue (26 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Estimated Cost
tr: Tahmini Maliyet

en: Date
tr: Tarih

en: Preview
tr: Ön izleme

en: Default
tr: Varsayılan

en: Refresh
tr: Yenile

en: User
tr: Kullanıcı

en: Advanced Settings
tr: Gelişmiş Ayarlar

en: Left side
tr: Sol taraf

en: Right side
tr: Sağ taraf

en: Bottom
tr: Alt

en: Medium
tr: Orta

en: Details
tr: Ayrıntılar

en: Goal
tr: Hedef

en: Anonymous
tr: Adsız

en: Task
tr: Görev

en: Features
tr: Özellikler

en: Period
tr: Nokta

en: Configure permissions
tr: Yetkileri ayarla

en: Getting Started
tr: Başlangıç

en: Permissions
tr: İzinler

en: Content Type
tr: İçerik çeşidi

en: Keyword
tr: Anahtar kelime

en: About
tr: Hakkında

en: Last year
tr: Geçen yıl

en: Minimal
tr: En az
