SPhoenix AI (1.0.0) - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Status
ug: ھالەت

en: Preview
ug: كۆرۈپ بېقىش

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Refresh
ug: يېڭىلاش

en: Advanced Settings
ug: تەپسىلىي تەڭشەكلەر

en: Bottom
ug: ئاستى

en: Medium
ug: ئوتتۇراھال

en: Details
ug: تەپسىلاتى

en: Anonymous
ug: نامسىز

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: Configure permissions
ug: ھوقۇقنى تەڭشەش

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش

en: About
ug: ھەققىدە
