SPhoenix AI (1.0.0) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Estimated Cost
ur: لاگت کا تخمینہ

en: Date
ur: تاریخ

en: Preview
ur: جائزہ

en: Default
ur: طے شدہ

en: User
ur: صارف

en: Details
ur: تفصیلات

en: Anonymous
ur: گمنام
