SPhoenix AI (1.0.1) - en to ar translation catalogue (21 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: Date
ar: التاريخ

en: Preview
ar: معاينة

en: Default
ar: الافتراضي

en: Refresh
ar: تحديث

en: User
ar: مستخدم

en: Bottom
ar: الأسفل

en: Medium
ar: متوسط

en: Details
ar: التفاصيل

en: Goal
ar: هدف

en: Anonymous
ar: مجهول

en: Task
ar: مهمة

en: Features
ar: الخصائص

en: Configure permissions
ar: ضبط الصلاحيات

en: Getting Started
ar: البدء

en: Permissions
ar: الصلاحيات

en: Content Type
ar: نوع المحتوى

en: Keyword
ar: كلمة مفتاحيّة

en: About
ar: حول

en: Last year
ar: السنة الماضية

en: Minimal
ar: مختزل
